Darmowa dostawa od 190,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Informacje o sklepie

Wszędzie tam, gdzie jest ruch (powietrze), zabawa (woda), praca (ogień), sport (ziemia), potrzebne jest wsparcie. Misją firmy 5E jest towarzyszenie człowiekowi w tej wędrówce, poprzez dostarczanie sprawdzonego przez fachowców, najwyższej jakości sprzętu wspomagającego treningi i rehabilitację. Ambicją 5E jest pomoc w odbudowaniu pewności siebie, niezależności, witalności i pasji życia.

Powietrze, woda, ogień i ziemia. I Quintum Elementum.

5E współpracuje z wiodącymi specjalistami w dziedzinie medycyny i sportu, aby dać gwarancję, że produkty, które wprowadzamy na rynek są niezawodne i przynoszą oczekiwane rezultaty. Same kolorowe foldery i zgrabne hasła reklamowe nie wystarczą, by odnieść sukces na boisku, stadionie czy w gabinecie terapeutycznym.

Działając w stolicy Dolnego Śląska, w mieście młodych duchem ludzi, łączymy postęp z medyczną tradycją. Pamiętając o sprawdzonych metodach, staramy się szukać i dostarczać nowe rozwiązania i skutecznie działające produkty terapeutyczne.

Zaufało nam już liczne grono sportowców, wspomagających treningi naszymi taśmami i bandażami terapeutycznymi w celu skuteczniejszego osiągania założonych, ambitnych rezultatów.

Dążąc do budowania siły, wytrzymałości oraz wspomagania witalności osób, które korzystają z naszych produktów, dokładamy również wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi. Dbamy o wyczerpującą informację na temat naszych produktów i w każdej chwili służymy wszelką niezbędną pomocą. Bowiem „pięty elemenmt” w naszym logo i nazwie, to „czynnik ludzki” – podstawowy warunek powodzenia każdej terapii. W naszej pracy stawiamy zatem na kompleksową współpracę z pacjentem.

Niezależnie od tego, czy jesteś fizjoterapeutą, trenerem sportowym, trenerem osobistym, czy jesteś po prostu zainteresowany poprawą własnego zdrowia, 5E ma produkty które Ci pomogą.

pixel