Darmowa dostawa od 190,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Tejpy na bark

( ilość produktów: 14 )

Kinesiotaping to coraz bardziej popularna metoda, która łagodzi ból i zapobiega kontuzjom. Tejpy nakleja się na różnych częściach ciała. W Polsce metoda ta znana jest już od 20 lat. Kinesiotaping to naturalna metoda, która polega na oklejaniu ciała specjalnymi taśmami w ściśle określony sposób.

W 5elementum.eu oferujemy Państwu tejpy najwyższej jakości, które wykonane są z wysoko elastycznej bawełny, przypominającej swoją strukturą i grubością ludzką skórę. Nie zawierają one lateksu i nie krępują ruchów. Tejpy na bark, które znaleźć można w naszym sklepie, są oddychające oraz wodoodporne. Oznacza to tyle, że można swobodnie korzystać przy nich z prysznica. Taśmy kinezjologiczne na bark to doskonałe rozwiązanie w przypadku bólu lub obrzęku stawu barkowego.

Tejpy na bark używa się w sytuacji, gdy wystąpi u nas niestabilność stawu ramiennego. W takim przypadku, fizjoterapeuta może zalecić taping barku. Warto pamiętać, że taping barku to jedynie wspomaganie leczenia, a nie leczenie samo w sobie.

pixel