Darmowa dostawa od 250,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

ZESTAWY

( ilość produktów: 3 )

Zestawy - bandaże kohezyjne i taśmy kinezjologiczne

W 5elementum.eu oferujemy Państwu również zestawy, które obejmują bandaże kohezyjne. W naszej ofercie znaleźć można zestaw 4 bandaży kohezyjnych w różnych kolorach i rozmiarach. Zestaw bandaży kohezyjnych obejmuje zarówno produkty lateksowe jak i bezlateksowe.

Bandaże cieszą się dużą popularnością wśród opatrunków. Jednak coraz częściej odchodzi się od klasycznych bandaży na rzecz bandaży kohezyjnych. Dzieje się tak dlatego, że bandaż kohezyjny przede wszystkim wykonany jest ze specjalnego włókna (lateksowego lub bezlateksowego), zapewniającego przepuszczalność powietrza, a co za tym idzie, odpowiednią wentylację skóry. Odporość na wilgoć da nam dodatkową gwarancję, że niezależnie od warunków atmosferycznych oraz aktywności fizycznej, bandaż nie utraci swoich właściwości.

Bandaże kohezyjne stosuje się przede wszystkim w celu zabezpieczenia zwichnięć, złamań i innych kontuzji. Bez problemu dostosowują się do każdej części ciała, są niezwykle elastyczne. Są odpowiednie dla osób z wrażliwą skórą oraz dla takich, które źle znoszą nadmierne ściskanie.

pixel